Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

Dodatki (bramy, świetliki)

Wyprodukowane przez nas lekkie hale magazynowe, możemy na Państwa życzenie wyposażyć w szeroką gamę dodatków, usprawniających ich funkcjonalność.

 • Drzwi i okna:

  – w zależności od potrzeb możemy wyprodukować i zainstalować aluminiową stolarkę drzwiową i okienną. Wszystkie elementy wykonamy na zamówienie wg dostarczonych przez inwestora wymiarów. Nasza stolarka charakteryzuje się się wysoką izolacją cieplną i akustyczną.

 • Witryny i fasady aluminiowe:

  – produkowane przez na witryny i fasady aluminiowe cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać i zamontować fasadę wg naszego lub dostarczonego przez inwestora projektu. Szeroka gama profili aluminiowych najlepszych producentów pozwala nam na dowolne kształtowanie oferowanych przez nas wyrobów.

 • Świetliki dachowe i ścienne:

  – są doskonałym sposobem na doprowadzenie światła dziennego do wnętrza hali. Lekkie hale magazynowe ze względu na swoją specyfikę są obiektami niedoświetlonymi w sposób naturalny. Zastosowanie świetlików pozwala ograniczyć koszty eksploatacji poprzez zmniejszenie zużycia energii elektrycznej na jej oświetlenie. Wykonane są one w zależności od potrzeb ze stali lub aluminium. Świetliki dachowe pokryte są głównie poliwęglanem wielokomorowym, mlecznym lub przeźroczystym. W świetlikach ściennych stosujemy głównie szyby zespolone, które doskonale izolują przed wpływem niskiej temperatury.

 • Fundamenty i posadzki:

  – chcąc wyjść na przeciw naszym klientom wykonamy nasze lekkie hale magazynowe poszerzone o prace ziemne. Na życzenie inwestora zajmiemy się pracami od A do Z. Wykonujemy fundamenty, ściany podwalinowe oraz posadzki standardowe i utwardzane powierzchniowo.

 • Polbruk

  – na życzenie klienta wykonamy utwardzenie terenu z kostki betonowej.

Realizacje

co już wykonaliśmy