Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

Leasing hal namiotowych

 

Jedną z możliwości na to aby w Państwa posiadaniu znalazły się hale namiotowe  firmy Marplan jest coraz bardziej popularna i bezpieczna forma finansowania Leasing hal namiotowych inwestycji jaką jest leasing hal namiotowych,  który również zapewnia znaczne korzyści podatkowe.  Leasing  hal namiotowych pozwala na sfinansowanie budowy hali namiotowej bez konieczności posiadania 100% środków. Minimalny nakład może mieścić się w przedziale 10-20% a maksymalny do 40% w zależności od kondycji finansowej inwestującego oraz umowy z leasingodawcą.  Leasing hal namiotowych stał się dla wielu naszych klientów okazją do szybkiego  rozwoju  firmy i  poszerzenia zakresu jej działalności, efekty możecie Państwo obejrzeć w naszej  galerii

Leasing hal namiotowych – korzyści

Warto pamiętać o tym że rata leasingowa w leasingu finansowym podzielona jest na część kapitałową i odsetkową. Część odsetkowa stanowi koszt uzyskania przychodu u korzystającego, a część kapitałowa traktowana jest jak kapitał przy operacji kredytowej. Leasing finansowy dla celów podatku VAT rozliczany jest tak jak leasing operacyjny. W przypadku leasingu finansowego podatek VAT od rat leasingowych jest płatny z góry za cały okres trwania umowy leasingu (zazwyczaj w ciągu 7 dni po odbiorze przedmiotu leasingu), inaczej niż w leasingu operacyjnym gdzie podatek VAT jest płatny z każdą ratą leasingową. Umowa leasingu pozwala też na zastosowanie korzystniejszych zasad opodatkowania w sytuacji, gdy po zakończeniu umowy korzystający nabywa dotychczasowy przedmiot leasingu.Zgodnie z art. 17c ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, jeżeli po upływie podstawowego okresu umowy leasingu, finansujący przenosi na korzystającego własność środków trwałych lub wartości niematerialnych i prawnych, będących przedmiotem tej umowy przychodem ze sprzedaży jest ich wartość wyrażona w cenie określonej w umowie sprzedaży. Kosztem uzyskania przychodów przy ustalaniu dochodu ze sprzedaży jest zaś rzeczywista wartość netto.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty leasingu hal namiotowych, magazynowych, namiotów, hal wystawienniczych oraz wszystkich produktów firmy Marplan. Nasze doświadczenie jak i referencje wielu zadowolonych klientów, którzy do tej pory skorzystali z opcji leasingu pomoże Państu w dobrej inwestycji. Prosimy o kontakt w którym skonsultujemy możliwości leasingu, dostępne opcje oraz wskażemy instytucje, poprzez które inwestycja będzie możliwa.

Realizacje

co już wykonaliśmy