Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

O firmie

 

W ofercie przedsiębiorstwa MARPLAN znajdą Państwo wysokiej klasy hale namiotowe, namioty, a także różne rodzaje zadaszeń, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Każda wyprodukowana przez nas hala namiotowa, może zostać sprzedana lub wynajęta wraz z montażem  na terenie całej Polski.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, rzetelności i zaangażowaniu w każdy projekt firma MARPLAN stała się jednym, z najdynamiczniej rozwijających przedsiębiorstw w branży. Wdrożenie najnowocześniejszych technologii oraz bogata gama produktów, obejmująca nowoczesne hale namiotowe, hale namiotowe piętrowe, a także namioty sprawia, że obecnie jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet bardzo wyszukane zamówienia.

Nasze produkty odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością, dlatego z powodzeniem są wykorzystywane jako hale weselne, hale namiotowe sportowe, magazynowe, imprezowe i wystawowe. Wynajem tego typu, praktycznej powierzchni rozwiąże wszelkie Państwa problemy w przypadku organizacji targów, wystaw, pikników plenerowych czy wydarzeń sportowych. Dodatkowym atutem naszych produktów jest fakt, że wszystkie hale namiotowe MARPLAN mogą być wyposażone w podłogę, ogrzewanie, klimatyzację oraz inne, wybrane przez klienta, elementy wyposażenia.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, że każda hala namiotowa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują jej trwałość i niezawodność.

Proponowane przez nas na sprzedaż oraz pod wynajem hale namiotowe, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w krótkim czasie pragną uzyskać duże, zadaszone powierzchnie. Dzięki wykorzystaniu lekkich konstrukcji, każda hala namiotowa może być szybko zamontowana i zdemontowana.

Zapewniamy Państwu sprzedaż oraz wynajem hal namiotowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Na specjalne zamówienia przygotowujemy również zadaszenia basenów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki zaprezentowanym przez nas realizacjom oraz korzystnej ofercie handlowej, przybliżyliśmy Państwu profil naszej działalności.

Realizacje

co już wykonaliśmy