Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

Opis techniczny

Hale namiotowe posiadają podłogę wykonaną z szachownicy metalowej, ocynkowanej i pokrytej płytą wodoodporną OSB o grubości 22 mm z flisem.

Ściany boczne powlekane są PCV lub blachą trapezową, okna natomiast przeźroczystą folią PCV. Tkanina wsuwana jest w ceowniki ścian bocznych.

Drzwi – rozpinane, wykonane również z PCV montowane są na rolach na szczycie. Rozsuwane drzwi z blachy także montowane są na rolkach. Naszym klientom zapewniamy możliwość montażu w halach rolet ścian bocznych.

Istnieje możliwość całkowitej regulacji każdego przęsła, aż do 10 metrów szerokości.hale namiotowe sportowe

MATERIAŁ PLANDEKOWY

– tkanina SAKOPLAN / SATTLER / MEHLER –  jest to tkanina poliestrowa, obustronnie kryta PCV. Gramatura tkaniny wynosi 180 g/m², gramatura samej powłoki PCV to 470 g/m², natomiast całość wyrobu posiada gramaturę równą 680 g/m². Jest to tkanina niepalna, której wytrzymałość na temperaturę wynosi od – 30 °C do +70 °C. Wytrzymałość na rozerwanie: 2000 N/5 cm i na rozdzieranie: 250 N. Proponowane przez nas hale namiotowe pokryte materiałem plandekowym charakteryzują się przede wszystkim lekką konstrukcją, umożliwiającą rozmaite wykorzystanie takie jak np.  hale namiotowe sportowe

BLACHA TRAPEZOWA

– wyróżnia się prostą ale wyrazistą formą, a także wytrzymałością i estetycznością. Doskonale nadaje się do wykorzystania zarówno na nowych, jak również odrestaurowanych dachach i elewacjach budynków mieszkalnych, przemysłowych i gospodarczych. Blachy trapezowe produkowane są w kilkunastu kolorach i posiadają powłokę beckryteks mat nakładaną metodą coil-coating, która zapewnia im wysoką odporność na korozję. Hale namiotowe z blachy trapezowej Marplan to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności.

PŁYTA WARSTWOWA

– składa się z dwóch okładzin, wykonanych z blachy stalowej oraz rdzenia konstrukcyjno – izolacyjnego. Wypełnienie jej najczęściej stanowi styropian, wełna mineralna lub pianka poliuretanowa. Zewnętrzne okładziny płyt, wykonane z blachy stalowej o grubości 0, 5mm pokryte są powłokami organicznymi oraz metalicznymi. Wełna mineralna o gęstości 120kg/m³ lub styropian samogasnący o gęstości 16,2 kg/m³ to rdzeń płyty. Dzięki łączeniom frezowanym znajdującym się wewnątrz, płyty są bardziej sztywne, a także charakteryzują się większą izolacyjnością termiczną. Z tego powodu są chętnie wykorzystywane do ocieplania obiektów. Hale namiotowe wykonane z płyty warstwowej to idealne miejsca przeznaczone do produkcji oraz składowania rozmaitych materiałów.

Poniżej w formacie PDF mogą Państwo pobrać instrukcję dotycząca montażu i użytkowania hali namiotowej.

W przypadku szczegółowych pytań – prosimy o kontakt telefoniczny lub email.

Realizacje

co już wykonaliśmy