Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

Wynajem hal namiotowych

 

Firma MARPLAN sp. z o.o. proponuje Państwu wynajem hal namiotowych i namiotów. Wynajem tego typu powierzchni jest najlepszym rozwiązaniem, dla osób poszukujących stałego lub tymczasowego zadaszenia.

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne hale namiotowe lekkie całoroczne o szerokości 8, 10, 12, 15, 20 oraz 25,  których powłoki wykonane są z materiału SATTLER posiadającego atest w zakresie niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.wynajem hal namiotowych

Nasze hale maja za zadanie zaspokoić Państwa potrzeby dotyczące organizacji  imprez i pokazów,  stworzenie niezbędnego  zaplecza do prezentacji, spotkań i innych najbardziej nawet niespotykanych zastosowań.

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w obsłudze różnorakich imprez, co daje Państwu gwarancje solidności wykonania naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem hal namiotowych.

Jeśli interesuje Państwa wynajem hal namiotowych i mają Państwo szczegółowe pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

 

Wynajem hal namiotowych obejmuje:

  • Dowóz*
  • Montaż*
  • Pomoc techniczna

*Usługa oferowana tylko wtedy, gdy zdecydują się Państwo na wynajem długoterminowy, tj. powyżej 3 miesięcy.

Wynajem hal namiotowych jest  doskonałą alternatywą w sytuacji w której musicie Państwo dysponować takim obiektem, ale musi on zostać postawiony na terenie nie należącym do Państwa, lub działalność związana z takim rodzajem hali  jest  sezonowa lub okazjonalna.  Sporym udogodnieniem jest jednakże fakt że nie spoczywają po Państwa stronie żadne czynności związane z konserwacją i  utrzymaniem całorocznym hali.  Okazji do  wykorzystania takiego obiektu jest bardzo  wiele,  plenerowe eventy, śluby, bankiety czy tez konferencje to  doskonałe okazje do zawiązania bliższych więzi w ciekawym otoczeniu. Na Państwa życzenie wykonamy adekwatne do  charakteru imprezy dekoracje i udogodnienia w wyposażeniu. Możliwości konstrukcyjne sprawiają że będziemy w stanie dopasować wielkość i  wygląd hali do każdych nawet najbardziej indywidualnych potrzeb.  Hala może rozrastać się wraz z rozwojem Waszej  działalności a terminy wynajmu mogą ulegać przedłużeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy praktyczne hale namiotowe w korzystnych cenach.

Realizacje

co już wykonaliśmy