Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

MARPLAN

wysokiej klasy hale namiotowe

Nasze produkty – hale namiotowe

 

Hale namiotowe - sportowo - rekreacyjne Hale namiotowe - magazynowe Hale namiotowe - pneumatyczne - termodach
Hale rekreacyjno – sportowe Hale magazynowo – przemysłowe Hale pneumatyczne (termo-dach)
Hale namiotowe - nietypowe konstrukcje Hale namiotowe - place zabaw - małpi gaj Hale namiotowe - bramy, drzwi, okna
Hale nietypowe (konstrukcje) Place zabaw (małpi gaj) Dodatki (bramy, świetliki)
Projektujemy, produkujemy i montujemy kompleksowo – na zamówienie Klienta – hale namiotowe, hale piętrowe, hale weselne, hale sportowe, hale magazynowe, hale imprezowe i wystawowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe doradztwo techniczne – od projektu wg indywidualnych potrzeb klienta, poprzez produkcję wg ustalonych wytycznych – do montażu i wykończenia wg ustaleń i założeń projektu. Różnorodność hal namiotowych w naszej ofercie jak i wieloletnie i bogate doświadczenie – gwarantują sukces Państwa inwestycji. Rozwiązania technologiczne stosowane przez naszą firmę są najbardziej nowatorskimi, bezpiecznymi i jednymi z tańszych rozwiązań wśród oferty konkurencji.

Nasze produkty odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością, dlatego z powodzeniem są wykorzystywane jako hale weselne, sportowe, magazynowe, imprezowe i wystawowe. Wynajem tego typu, praktycznej powierzchni rozwiąże wszelkie Państwa problemy w przypadku organizacji targów, wystaw, pikników plenerowych czy wydarzeń sportowych. Dodatkowym atutem naszych produktów jest fakt, że wszystkie hale namiotowe MARPLAN mogą być wyposażone w podłogę, ogrzewanie, klimatyzację oraz inne, wybrane przez klienta, elementy wyposażenia.

Znając rynek – wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i proponujemy różne formy finansowania produkcji: leasing oraz wynajem.

Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, że każda hala namiotowa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują jej trwałość i niezawodność.  Realizacje przeprowadzamy terminowo stosując się do Państwa zaleceń i  wymogów, w taki  sposób aby jak najmniej utrudnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Firma MARPLAN wykonuje swoje usługi na terenie całego kraju. Zachęcamy Państwa do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub wizyty w naszej siedzibie. Udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących np. ceny wybranych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na wszelkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie bądź osobiście.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.